• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

News image

News image

News image

News image

News image
Внимание!!! Введите запорченый или желаемый фильм >>СЮДА<<

Политика документальные фильмы

Гроші 001 (2010-10-23)

Гроші 001 (2010-10-23)Гроші 001 (2010-10-23) - Все купується і все продається, абсолютно все: навіть, виборні посади мерів і депутатів, навіть, цілі партії. - Війна колишніх глав Адміністрації Президента. - Мега-помилка екс-міністра економіки. - Над-заробітки на вбивстві українців. - Розпусту для можновладців на столичній набережній.
( 6 посетителя(-лей) проголосовали )

Гроші 002 (2010-10-30)

Гроші 001 (2010-10-23) - Українці продаються по запчастинах: програма "Гроші" купила нирку і отримала сенсаційне зізнання з клініки Шалімова. - Вітчизняні спецназівці доправили програмі "Гроші" дурман-зілля під охороною із-за закордону. - Пряма дорога до раку: влада знайшла спосіб як прибрати 2 млн соціально не захищених громадян. - Пігулки можуть виявитися зовсім не тим, що написано на упаковці. - Сенсаційний поворот у справі столичного зоопарку: цього тижня невідомі показали, що можуть заморити всіх тварин цього звіринцю і повністю звільнити від них дорогоцінну столичну землю для її продажу. - Золота релігія: куди подів гроші наставник Черновецького?
( 1 посетитель проголосовал )

Гроші 003 (2010-11-06)

Гроші 001 (2010-10-23)- Зірки шоу-бізнесу - нові жертви зловмисників. - Чорні рієлтори: масові викрадення літніх людей заради житла. - Столицю України перенесуть бо Київ потоне. - 2,5 млн. українців, хворих на діабет - це розкішне стадо для вічного доїння грошей. - Щотижня вибухи лунають у різних куточках країни - це початок сезону збору металобрухту.
( 0 посетителя(-лей) проголосовали )

Гроші 004 (2010-11-13)

Гроші 001 (2010-10-23) - Черновецький в молодості працював таксистом і писав дисертацію про боротьбу з корупцією. - Колишній міністр призначив своєму шоферу генеральску пенсію у 40 000 гривень. - Після відставки Черновецький може залишитися без дружини. - Де Лесик взяв 90 тисяч? - Генпрокуратура витратить 500 тисяч, щоб довести вину Луценка. - Запорізькі лікарі пригрозили страйком. - Професійний жебрак в Україні заробляє 300 гривень на день. - В Україні розпочались війни за комунальний бізнес. - Пугачова за ніч заробляє 300 тисяч доларів. - Забудова Жукового острова: насосна станція перетворилася на маєток. - В елітному домі, де живе генпрокурор, борг за комуналку тягне на рекорд.
( 2 посетителя(-лей) проголосовали )

Гроші 005 (2010-11-27)

Гроші 001 (2010-10-23) - Бідні платять за багатих. Очільникі країни висмоктують останні соки з підриємців, але за свої фірми податків не платять. - Церкву в кожен двір. Жадібни до прихожан священики захоплють наші подвіря і парки. - У зупинці до смерті. Чи бачили Ви як напиваються перед рейсом водії Вашої маршрутки. - Пікатні моменти минулого нового керманича Києва Олександра Попова.
( 0 посетителя(-лей) проголосовали )

Гроші 006 (2010-12-04)

Гроші 001 (2010-10-23)- За що багатії кидають офіціантам на чай річну зарплату вчителя, по чиїх кишенях б'є Віталій Кличко? - Неспортивна поведінка - скільки землі відберуть чиновники в українців, щоб потішити закордонних футбольних фанатів? - Чиновники використовують Євро-2012, щоб відбирати в українців землю. - Теплі кабінети - чим у робочий час займаються чиновники і чому так шикарно відпочивають? - Нарешті епідемія! На що підуть чиновники, щоб позбутися скандальних ліків? - Наркоманія в Україні: купити "кайф" у міліціонерів легше, ніж хліб у магазині. - Українських в’язнів годують гниллю та жуками: на перше - помиї з гнилих овочів та оселедців, на друге - зелена курятина зі - слизом, на закуску - хліб з жуками, а на десерт виразка шлунку і тавро "гепатит".
( 0 посетителя(-лей) проголосовали )

Гроші 007 (2010-12-11)

Гроші 001 (2010-10-23)- Співгромадяни, будьте пильними! Американці надрукували сотню тон фальшивих доларів, якщо вони потраплять в світовий обіг, - то кожна десята стодоларова купюра стане недійсною. - Владі набридли пенсіонери. Уряд придумав як позбутися мільйонів наших потенційних старців. Працюй допоки не помреш - чому - влада змушує нас горбатитися на неї ще 10 років? - Закордонні багатії постійно хизуються своєю благочинністю. Українські мільйонери і мільярдери - навпаки. Якщо в нашої - людини з'являється купа грошей, то вона починає дуріти, скуповуючи навколо себе абсолютно увесь непотріб, його - колекціонування називається у VIP-українців хоббі. - Мільярди с повітря - чи не пожалкують українці, що продали право забруднювати своє небо? - Синець на мільйон - за скільки Кіркорову вдасться приховати його потяг до насильства? - Автопідстави - нові схеми шахраїв, як сьогодні роздягають водіїв прямо на дорозі? - Секс, наркотики і рок-н-ролл, "Гроші" провели експеримент, в українські тюрми доправили повію, горілку і маріхуану.
( 1 посетитель проголосовал )

Гроші 008 (2010-12-18)

Гроші 001 (2010-10-23)- Нація бомжів. Уряд підготував новий житловий кодекс що дозволяє викинути на вулицю кожного з нас. - 8 000 доларів під дупу. Харківська мерія закупає лавки для метро. - Бої за Юлю. Скільки голів розбили за свободу білої королеви. - Чорт їх забирай. За скільки нечистий відпускає душу чиновника, бізнесмена або зірки? - Рускіє ідут. Агресивний натовп з тисячі молодиків в Москві, посеред білого дня, ледве не забив на смерть 30 чоловік не російської зовнішньості.
( 1 посетитель проголосовал )

Гроші 009 (2010-12-25)

Гроші 001 (2010-10-23)- Нація бомжів. Уряд підготував новий житловий кодекс що дозволяє викинути на вулицю кожного з нас. - 8 000 доларів під дупу. Харківська мерія закупає лавки для метро. - Бої за Юлю. Скільки голів розбили за свободу білої королеви. - Чорт їх забирай. За скільки нечистий відпускає душу чиновника, бізнесмена або зірки? - Рускіє ідут. Агресивний натовп з тисячі молодиків в Москві, посеред білого дня, ледве не забив на смерть 30 чоловік не російської зовнішньості.
( 1 посетитель проголосовал )

Гроші 010 (2011-01-15)

Гроші 001 (2010-10-23)- Сусідське божевілля: яка квартира вибухне першою, над чи під вами? - В'язень замку ельф: команда "грошей" в гостях у Юлії Тимошенко щоб подивитись як їй живеться під підпискою про не виїзд. - Смертельна епідемія: чому в нашій країні неможливо вилікуватись від туберкульозу. - Квазімодо за власним бажанням: що змушує українців лягати під ножі пластичних хірургів. - Отримуй все менше, а плати все більше: життя в Україні знову дорожчає, з 1 лютого в Україні доведеться значно більше платити за світло і тепло.
( 2 посетителя(-лей) проголосовали )

Страница 1 из 19

На сайте присутствуют разнообразные документальные фильмы онлайн в которых изложены материалы про космос, здоровье, аномалии, оружие, искусство, мир животных, путешествия, преступность, психологию, религию, спорт, катастрофы и т.д. А так же документальные сериалы познавательных каналов: BBC, Discovery, Discovery Science, Discovery Civilisation, National Goegraphic, Explorer, Охота и рыбалка, Trevel и др. На сайте собрано более 7000 документальных фильмов и сайт растет. Есть возможность выложить документальный фильм бесплатно по Вашей просьбе. Так что заходите на наш сайт и наслаждайтесь просматривая научно-популярные, познавательные, обучающие, развлекательные документальные фильмы и Ваш внутренний мир станет богаче.

Website created by Darkness-brd, ask all questions via the feedback form